CYKLOHOTEL

Penzión Lipka je nepochybne ideálnym miestom pre vašu cyklistiku. V penzióne sa nachádza požičovňa bicyklov a e-bajkov, priamo od penziónu vedú cyklotrasy rôznych náročností a pre nadšencov trailov - liečivé singletraky. Môžete si vychutnať traily Herkules, Čerešenka, Napoleón, Rodinný alebo čerstvú novinku – Kráľovský trail.

Viac ako len ubytovanie


Lipka pre svojich návštevníkov poskytuje bezproblémové parkovanie a s ponukou ďalších služieb akými sú ubytovanie, privátne wellness, obedové meníčka s domácimi špecialitami, kvalitné čapované pivo alebo možnosť grilovania či varenia gulášu s prípravou všetkého potrebného poskytuje pre vaše chvíle ideálne miesto.

Pre váš komfort vám radi poradíme aj s výberom cyklotrasy a tiež vám poskytneme online mapku do mobilu. Lipka poskytuje aj možnosť umytia vášho bicykla alebo jeho uskladnenie v prípade vášho pobytu u nás.

Pobytové cyklistické balíčky

Cena 21 eur / noc / osoba
Cena balíčka platí od počtu min. 10 osôb (skupiny)

Ubytovanie

v izbách Štandard so spoločným sociálnym zariadením
(2x kúpeľňa a 2x WC na 4 izby).

Servírovanú polpenziu

možnosť upravenia stravy podľa požiadaviek.

Wellness vstup

1 – krát za pobyt vstup do wellness a využitie fínskej sauny priamo v ubytovaní.

Parkovanie a WIFI ZDARMA

s uschovaním vášho tátoša nebude problém. Taktiež objekt ako aj parkovisko je chránené kamerovým systémom a v areáli je výkonné WIFI pripojenie.

Výhody

- privátne wellness priamo v Lipke (wellness obsahuje: hydromasážnu vírivku pre 2 osoby, fínsku saunu, sprchy a oddychovú zónu
- cyklochodníky aj turistické chodníky priamo od Lipky
- možnosť grilovania / varenia gulášu s obstaraním všetkého potrebného
- k dispozícií konferenčná miestnosť s kapacitou 40 osôb
- možnosť zorganizovania výletov do okolia

Priamo v Bardejovských kúpeľoch – neďaleko Lipky je k dispozícií:
- športová hala a fitness centrum priamo v Kúpeľoch
- špeciálne športové masáže a wellness ošetrenia – na objednávku
- letné kúpalisko

Zabudol si si bicykel alebo ho nemáš ?

Zapožičaj si bicykel priamo u nás ak si si ho zabudol alebo ho nemáš a užívaj si krásy Bardejova a okolia s kamošmi alebo rodinou.

Požičaj si ma ...

LSBK

Liečivé singletracky v Bardejovských Kúpeľoch

Liečivé singletracky a mnohé cyklotrasy v okolí Bardejova patria medzi vyhľadávané atrakcie. Bardejovské Kúpele sa môžu pýšiť hneď niekoľkými liečivými singletrackami, ktoré sú navzájom prepojené.

Rodinný (Lekársky), Napoleon, Čerešenka, Herkules a dve nadväzujúce cyklocesty Kyslíková cesta Mihaľov - Bardejov a Kyslíková dráha v Bardejovských Kúpeľoch, majú spolu dĺžku takmer 10 km. Niektoré trasy majú náročnejší terén a ďalšie sú vhodnou alternatívou na prechádzky pre rodiny s deťmi.

Liečivé singletracky v Bardejovských Kúpeľoch a v Bardejove sa oplatí vyskúšať. Malebná príroda a krásne prostredie vytvárajú jedinečnú atmosféru.

Dozvedieť sa viac